Świat, jaki znamy, uległ zmianie.

Wraz z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego przedsiębiorcy w trybie pilnym zaczęli szukać możliwości ograniczania strat, a tym samym uchronienia firm przed widmem upadku.

W wielu przedsiębiorstwach znaczącym kosztem stałym ich funkcjonowania są wynagrodzenia i świadczenia benefitowe. Co zatem z nimi robić? Ograniczać? A może szukać wsparcia w ramach tarczy antykryzysowej?

W e-booku znajdą Państwo wskazówki, jakie działania podejmować, czyli z jakiej pomocy mogą skorzystać pracodawcy i pracownicy w ramach tarczy antykryzysoweji jak przeprowadzać trudne rozmowy z pracownikami w kwestii ograniczenia wynagrodzenia.

Prezentujemy również główne wnioski wynikające z badania dotyczącego reakcji pracodawców na kryzys w obszarach związanych z pracownikami, sposobu wykonywania pracy i podejścia do wynagrodzeń. Badanie przeprowadził Willis Towers Watson w kilkunastu krajach europejskich, w tym w Polsce w kwietniu 2020 r.

Jeśli chcesz otrzymać darmowego e-booka, zostaw swoje dane (podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla otrzymania e-booka za darmo).
Masz prawo dostępu do danych osobowych o czym informujemy w Obowiązku Informacyjnym poniżej.
Jeśli nie chcesz wyrazić zgody na przetwarzanie Twoich danych- dostęp do e-booka będzie odpłatny w kwocie 300 zł brutto.
Dowiedź się więcej tutaj lub napisz na adres: bok@infor.pl.

Imię i Nazwisko*
Adres e-mail*
Numer telefonu*
NIP*

*Pola obowiązkowe

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest INFOR BIZNES Sp. z o. o. Obowiązek informacyjny - (więcej informacji).

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CashDirector S.A. Obowiązek informacyjny - (więcej informacji).